Služby

Nabídka našich cloudových služeb pro vás

Poskytované služby G Suite

Migrace G Suite

Zajistíme vám migraci současných emailů a kontaktů ať už z freemailu (jmeno@Gmail.com, jmeno@ Seznam.cz, jmeno@Centrum.cz) Office365, Exchange serveru. Pokud máte emaily pod hostingem vašeho webu a stahujete si emaily do PC/MS Outlook, Mozilla Thunderbird apod. Naši odborníci se o vás postarají.

Implementace G Suite

Současné struktury sdílení dat, složek, práv vám pomůžeme nastavit a především zabezpečit, tak jak jste doposud zvyklí. V průběhu implementace a provádění změn nastavení vám pomůžeme nastavení hladce odladil.

Apps Script programování

Naši App Script programátoři vám pomůžou automatizovat doposud manuální procesy k maximálnímu využití G Suite. Například automatické plánování, sdílení, propojení se současným SW.

Správa změn

Provedeme vás, vaše administrátory a vaše zaměstnance, celým procesem nasazení. Naše klienty nejenom školíme, ale také se od nich sami učíme. Tyto zkušenosti dále aplikujeme a rozvíjíme.

Školení

Proškolíme vaše budoucí administrátory a uživatele. Proč bývá nedílnou součástí nasazení bývá uživatelské školení? Protože každý dnešní pracovník vám řekne: ..umím pracovat v Gmail, Drive, Kalendáři. Přesto plná síla G Suite balíku spočívá v potenciálu, který pravděpodobně neznají. Je to stejné jako s Microsoft Excel. Každý ho umí editovat, udělat tabulku a použít funkci SUMA, většina maximálně zobrazit data v Grafu.
Projdeme s uživateli komplet celý G Suite balíček, podíváme se na rozšíření.

S administrátory probereme především bezpečnost a scénáře k nasazení.

Podle případové studie The Total Economic Impact™ při přechodu na G Suite a nasazení 100 uživatelů přineslo 304% ROI. Zdroj: Gsuite.google.com

Na přání vám zajistíme i podporu 24/7