Nový algoritmus Google zrychlí prohlížeč Chrome

Nový algoritmus Google zrychlí prohlížeč Chrome

Krátké bajty: Google Chrome učinil působivý skok z kompresního algoritmu Zopfli na algoritmu komprese Brotli. Algoritmus Brotli se říká, že 26% rychleji než první. Takže, na další vydání nové verze Google Chrome lze očekávat, že rychleji Chrome.

Google Chrome, prohlížeč, který je již známý pro jeho rychlé služby, je asi dostat rychleji. To znamená, že tento webový prohlížeč bude hrát video, načítat webové stránky a stahovat soubory rychleji. To vše bylo možné, protože nové kompresní algoritmus zvaný Brotli.
Brotli byl představen Google v září 2015. Pomocí Brotli algoritmu, bude nyní Google Chrome být schopen komprimovat data až 26 procent více než její stávající kompresní motor. Dříve Google Chrome byl spuštěn na jiném kompresní algoritmus zvaný Zopfli.
Podle společnosti Google web výkon inženýr Ilya Grigorik, Brotli je připraven dojezdu. S touto novou verzí, měli by všichni uživatelé Google Chrome očekávat, že impuls v době zatížení. Protože mnoho uživatelů internetu jsou přechod na mobil, Brotli bude ve skutečnosti více užitečné pro mobilní uživatele.

S touto novější verzi aplikace Google Chrome , měli mobilní Chrome uživatelé zaznamenat „nižší poplatky za přenos dat a použitých baterií.“ Podle Google, nový datový formát, který bude použit v Brotli algoritmus pro Google Chrome by měl také získat přijatá druhou webu prohlížečů v blízké budoucnosti, včetně Firefoxu stejně.

Něco dodat? Řekněte nám svůj názor v komentářích níže.