Google a úložiště Box se stali partnery

Google a úložiště Box se stali partnery

 

Google dnes oznámil partnerství s Box, jako zdroje pro spolupráci a kreativitu podniků všech velikostí.
Součástí tohoto partnerství je, že Box bude integrovat s Google Doscs a Google Springboard, tím umožní bezproblémovou práci pro spolupráci v cloudu.

Integraci mezi Box a Google Docs umožní Box-u, působit jako third-party úložiště pro Dokumenty, Tabulky, fotografie, které umožní uživatelům vytvářet, upravovat a spolupracovat Google Docs přímo z a do Box.

Také pracuje na integraci Box s Google Springboard, který spojuje lidi a informace na Google-engine/powered search engine and Intelligence. Přes tuto integraci bude Springboard pomáhat uživatelům najít ty správné informace ve správný čas, bez ohledu na to, kde je hostována. – Gmail, Drive, Dokumenty, nebo v Box-u.

Záměr Google je jasný. Jde mu o to aby zákazníci mohli využívat flexibility při volbě nástrojů pro spolupráci a byli co nejvíce flexibilní a maximálně pružní.
Faktem je, že někteří velcí zákazníci jako avago, Intuit, Internet2 nebo třeba Whirlpool již Google a Box využívají dohromady.
Tato spolupráce se zdá být pro všechny strany přínosem v rozšíření úsilí Google, transformovat způsob jakým podniky pracují v Cloudu.
Určitě se ještě máme na co těšit.