G Suite

Ať budete kdekoliv na světě, vždy budete moci kolektivně pracovat na společných projektech.

G Suite

Google Apps pro firmy

All-Inclusive office nástroje zvyšující teamovou produktivitu.

Jsou postavené na cloud bázi Google Inc.

Google Apps je balíček cloud-based nástrojů a služeb, které podnikatelům, firmám, školám a nezikovým organizacím, nabídnou zcela novou možnost spolupracovat online nejen pomocí e-mailu, chatu, ale videokonferencemi, společnou prací nad jedním nebo více dokumenty, sdílení společných dokumentů, tabulek, prezentací, fotografií, prezentací PDF a dalších souborů, složek nebo kalendářů. Vše v reálném čase a z jakéhokoliv zařízení a to on-line i off-line.

Gmail

Gmail

Jak jednou vyzkoušíte Gmail pod Google Apps, již se k programům na správu emailů nevrátíte.

Rozlučte se s nepěknou adresou firma.novak@gmail.com a mějte email na své doméně, třeba jako novak@našefirma.cz. Výkonnou e-mailovou platformu, využívají denně miliony lidí po celém světě. Gmail vám nabídne profesionální emailovou adresu pod vaší doménou a přístup k mnoha desítkám služeb pod Google Apps, emailové aliasy. Google ekosystémem a Marketplace.  Gmail pro firmy zahrnuje integraci s ostatními službami jako ZOHO, CRM, ERP, MailChimp, Analytics, účetními a marketingovými systémy ve kterých běžně pracujete.
99,9% dostupnost, 24/7 podpora a velké úložiště 30GB.

Kalendář

Kalendář

Je navržen pro integraci se službou Gmail. Google online kalendář je online/offline/mobilní kalendář navržený ke sdílení v teamu.

 Jednotlivé, podniky, domény a uživatelé mohou vytvářet konkrétní týmové a osobní kalendáře, navzájem je sdílet, spravovat a používat. Kalendáře lze delegovat na jinou osobu, aby řídila konkrétní kalendář a jeho události. Uživatelé často používají Kalendář Google, k plánování konferenčních místností, půjčování automobilů, pracovní rozvrhy, nebo dovolené. Rovněž také plánují soukromé akce, výlety, služební cesty, narozeninové oslavy a další.

Google+

Google+

Sociální síť Google+, je využívána především pro podnikání, je bezplatnou platformou pro prezentaci firmy, komunikaci se zákazníky a fanoušky služby nebo produktu. Budete sdílet informace a komunikovat, ať už soukromě nebo veřejně.

Buďte v kontaktu s využitím Google+ ze svého mobilu, na cestách, a ze svého pracovního počítače. Připojte se skrz Google Hangouts, a komunikujte přes videohovory s kolegy, chatujte mezi sebou nebo pište zprávy na profil. Vytvořte si vlastní komunity, kruhy pro vaše fanoušky.
Můžete sdílet fotografie, video, text, vytvářet události, hlasovat. Budete lépe komunikovat.

Hangouts

Hangouts

Seznamte se zákazníky, dodavateli a spolupracovníci tváří v tvář prostřednictvím služby Google Hangouts.

Budete vést produktivní jednání a třeba přes celou republiku se svými obchodními zástupci. Ušetřete čas a zefektivnit provedením schůzky, které umožňují hostovat až 15 lidí najednou, s možností použít vestavěný funkce akcii obrazovky a posílat okamžité zprávy. Hangout ze stolního, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu, a připojit k videohovoru přímo z kalendáře pozvat.

Disk

Disk

Ukládání složek a souborů a jejich sdílení napříč vaším teamem, nebo osobou, kterou nasdílíte nebo jí pošlete odkaz.

V Google Drive dostane každý uživatel 30 GB úložného prostoru nebo při objednávce Google Sejf 1TB až neomezené úložiště. Uložte si všechny své cenné soubory na jednom bezpečném místě. Pracovat můžete i offline a offline automaticky synchronizovat soubory s vaší pracovní plochou. Vyhledávání souborů a složek je stejně snadné jako na vašem stolním počítači nebo v Google. Otevřít můžete až 40 populárních formátů souborů. Editovat můžete i soubory Microsoft Office. Přístup na Disk Google použijte desktop, notebook, smartphone nebo tablet a okamžitě pracujte se soubory.

Dokumenty

Docs

Textový procesor vytvořený pro týmovou práci.

Dělejte všechnu svoji práci na jednom místě. Vytvářejte Dokumenty, které můžete sdílet s týmy, spolupracovat na nich společně v reálném čase, a s funkcemi videochatu. Pracujte na cestách, z jakéhokoliv zařízení, změny se okamžitě ukládají na Disk Google, verzujte, vracejte se ke starším krokům. Samozřejmostí je Export do populárních formátů jako .doc, .docx, .PDF a další.

Tabulky

Sheets

Tabulkový procesor, jaká znáte z MS Office pod názvem Excel.
V Tabulkách můžete psát vlastní skripy a automatizace procesů. Je to jednoduché a navíc je k dispozici spousta doplňků.

Budete vytvářet, databáze, analyzovat data, tvořit rozpočty, seznamy a mnohem víc. Provádění výpočtů je snadné. Aktualizujte data v reálném čase se svými kolegy. Spousta add-ons, vám pomohou vytvářet lepší formátování a vkládat data z externích online zdrojů, např. XML. Data z Google Formulářů budete rychle a snadno zpracovávat, analyzovat a můžete je dál automaticky zpracovávat.

Formuláře

Forms

Vytvářejte krásné formuláře. Formuláře Google vám umožní sbírat a třídit nejrůznější informace. Získávejte odpovědi rychleji, automaticky analyzujte v grafech a analyzujte a Google Tabulkách.

Vytvářejte registrační formuláře, dotazníky a ankety, sesbírejte e-mailové adresy pro zasílání zpravodaje nebo připravte vědomostní kvíz. Testovat můžete své zaměstnance nebo žáky. Google Formuláře také nabízí možnosti typů odpovědí, jako textové pole, zaškrtávání více možností, rozbalovací možnosti, nebo výběr z více odpovědí. Formulář můžete snadno vložit na web nebo jen poslat odkaz na vyplnění. Velkou výhodou je také to, že  nepotřebujete účet Google při vyplňování dotazníků, takže můžete sbírat data od libovolných osob, jako jsou návštěvníci stránek, vaši zákazníci nebo i uživatelé ve vaší organizaci.

Prezentace

Forms

Vytvářejte prezentace jako team.

Ušetřete čas tím, že jeden dělá texty, další přidá grafiku, fotky, obrázky, grafy, další korekturu. Ve stejnou dobu na jedné prezentaci můžete pracovat všichni. My si to zamilovali a už neděláme prezentace jinak. Zvýšili jsme produktivitu, ušetřili čas a prezentace nás baví. Během tvorby chatujeme přes videochat. Prezentace vám nebudou trvat hodiny, ale třeba jen půlhodinu hodinu a všichni včetně prezentujícího budou spokojení.

Bude vás to bavit.

Weby

Sites

Vyvářejte webové stránky nebo intranet bez znalosti programování nebo kódování.

Weby Google, jsou postaveny tak, abyste mohli rychle stavět svůj vlastní intranet, nebo portály vašich zákazníků, je to snadné. Integrovaný editor udělá většinu práce za vás, snadno vložíte součásti vašich Google Apps aplikací. Vložte firemní Google Kalendáře, tabulky, rozvrhy, manuály, diskuzní fórum Google Groups, fotogalerii a mnohem více. Weby Google můžete provozovat, buď na vlastní doméně, nebo koupit novou pro určitý projekt.

Administrátorská konzole

Administrator Console

Místo pro správu vaší organizace a účtů Google Apps

V Administrátorské konzoli se konfiguruje a spravují účty všech uživatelů, nastavují se oprávnění, jak aplikace 3stran, správa domén, aliasů, 2-step ověření při přihlašování, pro zvýšení bezpečnosti. Nastavují se mobilní zařízení pro zabezpečení dat. Snadno aktualizujete nastavení zabezpečení, přidáte, pozastavíte, převedete, smažete účty uživatelů. Také tu je 24/7 podpora od Google. Je jednoduché a snadné.

Sejf

Valut

Archivační nástroj pro e-mail a chat

Zde můžete pravidelně zaznamenávat chaty a emaily uživatelů. A to s obrovskou kapacitou. Nastavit kompletní záznam důležitých emailových adres a chatů. V Google Sejf budete mít kontrolu nad odstraněnou poštou, zároveň, také jistotu, že i při smazání pošty, která by byla nežádoucí, bude tato pošta pro vás k dispozici. V neomezené kapacitě archivu.

Rozhodli jeste se, že je pro vás Google Apps to pravé? My si to myslíme také. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ